Oficjalny partner firmy

emira

Szybki kontakt

29 646 30 87

emira

Już wkrótce

O firmie

Emira to firma rodzinna o wieloletniej tradycji w branży materiałów budowalno-wykończeniowych, działająca na rynku ostrowskim już od 2008 r.

W swojej ofercie posiadamy materiały budowlane, wykończeniowe, pokrycia dachowa, ocieplenia i izolacje, chemię budowlaną, farby i lakiery, stolarkę budowlaną, wszelkiego rodzaju narzędzia i elektronarzędzia oraz inne produkty potrzebne podczas budowy i wykańczania.

Elastyczność oraz stale poszerzana oferta pozwalają nam na dostosowywanie się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlano-wykończeniowej sprawia, że z roku na rok grono klientów i partnerów zadowolonych z naszych usług jest coraz liczniejsze.

Na co dzień obsługujemy zarówno duże firmy wykonawcze jak i indywidualnych klientów. Wypracowane przez lata kontakty z producentami materiałów budowlanych, własny transport oraz doświadczenie pozwalają nam na sprawną i kompleksową obsługę naszych klientów.

Obecnie Emira to dobrze zaopatrzony skład budowlany o dużej powierzchni. Na terenie którego znajduje się również dwupiętrowy budynek w którym mogą państwo zarówno obejrzeć ekspozycję jak i zakupić potrzebne materiały i narzędzia.

Emira jest miejscem, w którym w spokojnej i przyjaznej atmosferze mogą Państwo zapoznać się z wysokiej jakości nowoczesnymi i energooszczędnymi technologiami. Wykwalifikowany personel pomoże Państwu dokonać wyboru odpowiednich materiałów sprawdzonych producentów.

emira